#rowerowyrownik @

W dziewiątej edycji, celem jest przejechanie
sumy długości równików planet Układu Słonecznego,
co oznacza wspólnie chcemy przejechać 1 248 902 km!
Codziennie średnio pokonujemy 1966 km, czyli 0.16% odległości do naszego celu
W sumie przejechaliśmy już 1002727 km. Stanowi to 80.29% odległości do naszego celu
Utrzymując aktualną średnią dotrzemy do celu 25.08.2018, czyli za 125 dni
Ostatnia aktualizacja statystyk odbyła się 2 minuty temu.
Zobacz też inne wypokowe rywalizacjie.
Do dodawania wpisów polecamy stronę od anonim1133 - ruszdupe.anonim1133.me
Kliknij na nagłówek tabeli aby ją wyświetlić
Statystyki poprzedniej edycji dostępne tutaj

(80.29%)

TOP 30 SUMA KM
(wg. osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1metaxy

34459
2.7591%442
2impa

32212
2.5792%325
3fixie

26172
2.0956%401
4Mortal84

24469
1.9592%213
538kemor

21187
1.6965%626
6rdza

18390
1.4725%479
7Arczi-S

17558
1.4059%257
8byczys

16753
1.3414%313
9Jerzu

16357
1.3097%312
10galonim

15802
1.2653%291
11poratujPan

15245
1.2207%141
12masash

13004
1.0412%171
13mihal34

12486
0.9998%206
14Cymerek

12405
0.9933%378
15dablju_

12279
0.9832%294
16SnikerS89

11888
0.9519%118
17Kejcia26

11636
0.9317%203
18mosci_K

11213
0.8978%149
19wspodnicynamtb

10450
0.8367%254
20MordimerMadderdin

10133
0.8114%113
21Dewastators

9762
0.7816%127
22bynon

9580
0.7671%244
23piteerowsky

9505
0.7611%149
24tosyu

8588
0.6876%306
25a-one

8260
0.6614%390
26dymel

8255
0.661%188
27rocktail

8207
0.6571%169
28brachistochrona

8182
0.6551%199
29Kuchasz

8118
0.65%84
30fenter

7802
0.6247%133
zobacz wszystkich uczestników
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
metaxy1111
impa2222
fixie3333
Mortal844444
38kemor5555
rdza6666
Arczi-S7788
byczys8877
Jerzu9999
poratujPan10101010
galonim11111111
masash12121212
mihal3413131313
Cymerek14171515
dablju_15151616
Kejcia2616141414
SnikerS8917161717
mosci_K18181818
wspodnicynamtb19191921
MordimerMadderdin20222323
Dewastators21232222
bynon22202019
piteerowsky23212120
tosyu24242424
rocktail25252525
brachistochrona26262626
Kuchasz27272727
dymel28282828
a-one29293030
fenter30302929
TOP 30 ŚREDNI DYSTANS
(min. 10 wycieczek)
#nickśrednia dł. wycieczkiodchylenieliczba wycieczek
1Mortal84114.877985.26762140216256213
2atizylak111.800066.6720331173423810
3elKoyote108.869628.5844353326985523
4pe__pe108.125046.10975357774124
5poratujPan108.120641.422657173793894141
6OldFingerman106.928633.1900679759005270
7Bzdziuch103.666752.1092480983341133
8SnikerS89100.745818.53681012210612118
9impa99.113852.354789295060456325
10sigma96.900044.62611343148762410
11Kuchasz96.642941.90000649424397584
12ingvarr_zaag93.375083.8876294515466740
13iroos90.266748.679632975882945
14MordimerMadderdin89.672646.32406864570094113
15oskar110083.630854.90343109098128665
1644zw81.904840.8433765241769921
17mmichal81.533371.0557214836043615
18negrobella80.714337.24199224524054663
19tytyrytek80.000022.256085310164815
20Baczy78.871056.4576586624358831
21recc78.545511.86563898109798422
22metaxy77.961577.70370027577302442
23banan7777.583347.2472074424627936
24Dewastators76.866154.70254024024678127
25kiwacz76.857158.45249248364880435
26s2ym3k76.703758.17331373342095427
27masash76.046841.854777178906026171
28mosci_K75.255051.53784748110315149
29scratcher73.452439.1956037263609842
30peradon72.578945.8984184906691319
Ranking niebieskich tygodnia 2018-04-16 do 2018-04-22 (?)
#nicksuma km tyg.suma km rrl. wycieczek tyg.l. wycieczek rr
Pięcio-tygodniowe #wyzwanieOshe zostało zakończone 2017-03-26
Ranking różowych tygodnia 2018-04-16 do 2018-04-22 (?)
#nicksuma km tyg.suma km rrl. wycieczek tyg.l. wycieczek rr
Pięcio-tygodniowe #wyzwanieOshe zostało zakończone 2017-03-26
Ranking plusów tygodnia 2018-04-16 do 2018-04-22 (?)
#nickdystansl. plusów
Pięcio-tygodniowe #wyzwanieOshe zostało zakończone 2017-03-26
TOP 30 SUMA KM
(tylko chłopacy, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1metaxy

34459
2.7591%442
2impa

32212
2.5792%325
3fixie

26172
2.0956%401
4Mortal84

24469
1.9592%213
538kemor

21187
1.6965%626
6Arczi-S

17558
1.4059%257
7byczys

16753
1.3414%313
8Jerzu

16357
1.3097%312
9galonim

15802
1.2653%291
10poratujPan

15245
1.2207%141
11mihal34

12486
0.9998%206
12Cymerek

12405
0.9933%378
13dablju_

12279
0.9832%294
14SnikerS89

11888
0.9519%118
15mosci_K

11213
0.8978%149
16MordimerMadderdin

10133
0.8114%113
17Dewastators

9762
0.7816%127
18bynon

9580
0.7671%244
19piteerowsky

9505
0.7611%149
20tosyu

8588
0.6876%306
21a-one

8260
0.6614%390
22dymel

8255
0.661%188
23rocktail

8207
0.6571%169
24brachistochrona

8182
0.6551%199
25Kuchasz

8118
0.65%84
26fenter

7802
0.6247%133
27mirek1512

7658
0.6132%219
28duloipz

7500
0.6005%374
29OldFingerman

7485
0.5993%70
30civi88

7432
0.5951%394
TOP 30 SUMA KM
(tylko różowe paski, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1rdza

18390
1.4725%479
2Kejcia26

11636
0.9317%203
3wspodnicynamtb

10450
0.8367%254
4elady1989

5293
0.4238%314
5en8de

5219
0.4179%362
6negrobella

5085
0.4072%63
7faramka

4172
0.3341%177
8nic_na_sile

3721
0.2979%93
9villemo69

3705
0.2967%145
10budgie

2593
0.2076%47
11Konkol

1456
0.1166%37
12KiciurA

1127
0.0902%30
13goska108

995
0.0797%22
14rybiksystemowy

886
0.0709%36
15isomalta

675
0.054%81
16martusiek

606
0.0485%43
17ania-nowak1231

573
0.0459%7
18seeu

535
0.0428%22
19isiowa

528
0.0423%15
20drugsorbrain

463
0.0371%10
21vivianka

382
0.0306%19
22multisanostol

378
0.0303%11
23nieskonczonosc

377
0.0302%11
24skrzat009

353
0.0283%33
25RozowyPaskud

347
0.0278%12
26lollipops

323
0.0259%14
27aldrig

290
0.0232%17
28DonnaPaulsen

290
0.0232%26
29ania919

283
0.0227%14
30dragonslikedrugs

275
0.022%8
TOP 30 SUMA KM
(w ciągu ostatnich 7dni tj. od 2018-04-15 00:00:00, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1emsi62656440.0516%15
2metaxy6300.0504%7
3toiletor5910.0473%10
4Jerzu5910.0473%8
5galonim5670.0454%12
6Arczi-S5610.0449%5
7rdza5470.0438%7
8impa5380.0431%5
9OldFingerman5200.0416%4
10fixie4870.039%6
11SnikerS894800.0384%4
12mirek15124680.0375%13
13dablju_4640.0372%7
14Cymerek4380.0351%9
15a-one4320.0346%10
16Qardius4120.033%7
17cherrycoke2l4100.0328%4
18dymel4070.0326%9
19mihal343870.031%5
20wspodnicynamtb3790.0303%9
21Dewastators3620.029%5
22MordimerMadderdin3600.0288%2
23scratcher3370.027%3
24duloipz3320.0266%12
25civi883110.0249%8
26GlenPL3020.0242%5
27SkwarSki2980.0239%5
28kapitantaca2700.0216%5
29dzester2570.0206%4
30jaro062520.0202%4
TOP 30 SUMA KM
(od poniedziałku 2018-04-16 00:00:00, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1emsi62656440.0516%15
2Jerzu5910.0473%8
3galonim5670.0454%12
4impa4620.037%4
5Cymerek4380.0351%9
6OldFingerman3550.0284%3
7SnikerS893550.0284%3
8dablju_3410.0273%5
9scratcher3370.027%3
10a-one3280.0263%9
11toiletor3210.0257%6
12metaxy3180.0255%3
13GlenPL3020.0242%5
14cherrycoke2l3000.024%3
15SkwarSki2980.0239%5
16civi882760.0221%7
17MordimerMadderdin2600.0208%1
18jaro062520.0202%4
19wantussik2490.0199%5
20Mortal842420.0194%1
21duloipz2320.0186%11
22dymel2200.0176%5
23mirek15122160.0173%6
24kapitantaca2150.0172%4
25Qardius2120.017%3
26MarBor_FUL2100.0168%3
27Tomahawk1960.0157%3
28faramka1910.0153%6
29mihal341850.0148%2
30villemo691840.0147%7
TOP 30 NAJDŁUŻSZYCH PRZEJAZDÓW
(kliknij na kilometry aby przejść do wpisu)
#nickkm
1Mortal84653
2byczys620
3byczys586
4byczys546
5bynon542
6byczys534
7byczys500
8ingvarr_zaag473
9byczys455
10galonim433
11zukikiziu430
12byczys424
13metaxy424
14Mortal84420
15byczys415
16byczys410
17Limon2g406
18Mortal84406
19Arczi-S405
20Mortal84403
21metaxy400
22zopetos386
23fixie370
24impa370
25Cymerek358
26metaxy358
27wspodnicynamtb356
28kiwacz356
29Mortal84355
30byczys353
TOP 15 ODCHYLENIE WYCIECZEK
(min. 10 wycieczek)
#nickodchylenieśredni dystanssuma kmliczba wycieczek
1madtrexx06.00006010
2ulsterboy0.42640143271122094.00004411
3frogfoot0.632455532033675817.000017010
4Bukaa_2.24003381208631324.46155813
5alotbsol2.859764493673849613.57352864211
6Tomaszku2.94425526292379047.153818626
7Ayano3.31573262496189316.076920913
8rmikke3.3342153842431087.884154469
9macgajster3.69112110340476379.775039140
10en8de4.51456018065289914.41715219362
11JanMarianCzosnek4.5357746215800211.760954146
12haribek4.6985517863368168.416710112
13entaroadun4.859121175802699511.673953746
14Bill_Brama4.86973158544551814.000019614
15zakowskijan725.19376612984934612.545513811
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WPISY
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(aktualizacja co kilka minut)
#nickkm
1toiletor
56
2toiletor
49
3toiletor
63
4toiletor
52
5toiletor
67
6toiletor
34
7rotanrebug
18
8Endr3w
52
9rozzen
16
10ddnc
23
11mikhalk84
70
12jaro06
27
13jaro06
109
14jaro06
40
15jaro06
76
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
metaxy1111
impa2222
fixie3333
Mortal844444
38kemor5555
rdza6666
Arczi-S7788
byczys8877
Jerzu9999
poratujPan10101010
galonim11111111
masash12121212
mihal3413131313
Cymerek14171515
dablju_15151616
Kejcia2616141414
SnikerS8917161717
mosci_K18181818
wspodnicynamtb19191921
MordimerMadderdin20222323
Dewastators21232222
bynon22202019
piteerowsky23212120
tosyu24242424
rocktail25252525
brachistochrona26262626
Kuchasz27272727
dymel28282828
a-one29293030
fenter30302929
Liczba przejechanych km wg. dni tygodnia
dzień tygodnialiczba kmliczba km
Poniedziałek144432

Wtorek107969

Środa98675

Czwartek104558

Piątek107483

Sobota149503

Niedziela290107

Uczestnicy #rowerowetrojmiasto
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
piteerowsky95029505148149
dzester666666669898
MarBor_FUL50726282105121
puchacz2228883586102128
Wyrewolwerowanyrewolwer2550274899108
Qardius1770724631113
kamilspl131814925261
Bramborr106116332430
Tricek102711112123
zici7197193333
zieloneKolanoApokalipsy5418102547
isomalta4606756581
qwarqq4234232424
dissident3903562457
mchmjszk3609251133
Zataok3403531617
SkwarSki33851069
Bzdziuch3133421233
aso8242993282427
mmichal2911223215
Adammik26326355
Kondzio_Polonia20025579
limpak18937536
ktosMiUkradlNick13619735
Zergall10610611
PanPapryk8021148
Tomaszku58186726
Splot4511312
maxwol444411
dsctom393933
mocar88355912
Noskill692217713
ograniczony90109516
Razem:37554552389301284
Uczestnicy #rowerowykrakow
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
metaxy1356034459163442
Cymerek882712405249378
Mortal8432422446916213
38kemor31192118754626
bynon2500958034244
wspodnicynamtb16261045028254
mihal341008124869206
radoslaw-szalkowski85460704351
pe__pe8382595824
banan7779427931136
emsi6265644477715100
Kuchasz6008118584
goska108407995822
cree35335355
Dewastators32297622127
darkemolt25143965102
regyam23028834
isiowa212528715
libejro211446917402
Arczi-S172175582257
Eestel15015011
elKoyote1412504123
pjib126809218
moby2211911922
trace_error10755771171
niewidzialnywszechmogacy10135873220
KredaFreda81313113
enron32149213
DonnaPaulsen23290126
CZULY_WOJTEK187615
Razem:406682013126604384
Uczestnicy #ruszkrakow
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
38kemor1759121187535626
Cymerek1198712405365378
bynon95809580244244
luki957569306930110110
trace_error55775577171171
emsi62654595477797100
libejro44694469402402
kiwacz269026903535
darkemolt2571439661102
niewidzialnywszechmogacy24543587153220
domikik241524153636
Kuchasz184181181784
Filipek50140417343445
pe__pe7762595724
teryuu70612062041
Mauti6946941111
artisss6307581213
Flyhaba56522861163
mihal34545124867206
Aventadorrre5435431414
JanMarianCzosnek5415414646
Scyzorro834914911313
AnyColourYouLike4906043746
Alpha_Male4844841919
isiowa3855281315
cree35335355
KredaFreda3133131313
fixie309261722401
cieplok2951304519
Hinol29429433
sargento25335697219
DonnaPaulsen2312902226
jakis_randomowy_ciag_znakow18918966
wrn_18818877
sigma185969110
Eestel15015011
koniu919113013088
anwaro12912944
amdj12612611
Visher11411444
zido1111411444
hard1828222
mulek10d828266
Valg787833
CZULY_WOJTEK767655
IzraelJuzNieFrunie606011
Grentino575711
celulozy565622
SPGM1903559612
kola17035428427
tomaszek18505022
enron50149313
Fajka464611
goska10844995222
maszeczuszets444422
longer9876414122
tylkoanon383811
Wilier373722
krzystar373711
bugg353522
Ten_co_je_chrupki282811
manorips282822
iwepp255112
Haetham163613
R__M151511
Axonn5511
Razem:8546614799126113882
Uczestnicy #ruszwroclaw
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
a-one82608260390390
rocktail82078207169169
cherrycoke2l74147414123123
elady198952835293312314
ryo198746634663187187
villemo6936053705143145
Kolsky308333047276
alotbsol28642864211211
krzysiekdw164716473030
kolkohyt109411232324
kampek103010304747
Golomp97410521516
breidavik96749501987
Sandman9109101919
lajdak7647642929
Navrazz7507502727
Diabl06006421920
pierzak5867841012
mischmasch5795791111
seeu5355352222
whiskey5195191616
stan-tookie-143043055
anonim11333913912424
nieskonczonosc3773771111
RozowyPaskud3473471212
roball3403401616
Dzazder32632688
tebezoo3233631416
ruup321355911
vivianka3183821719
jaro0625225244
kris00624824899
Kotwpizamie24224288
hpx99920820888
reqq17617622
mariecziek17317322
fixie162261721401
werbel36015615611
krisu114714733
tymmej13813833
niebieskitozimnykolor11011011
cibronka10810833
cysterna_moczu10810833
karolek-bolek909066
czarna_teczka848422
FELIX90838311
MadIen838388
x2one808022
aleksander_z787822
simon2001777722
kris007696911
wawrzyn1313666622
bekoz6515324
Hipodups646411
alwayshungry636355
Ciupciak616111
Ditto616144
Svarovsky606011
kaczypierd606011
beretta_9459392324
Bukaa_58581313
Daldek589259
zieju94555511
skarbie494933
syrena_elektro404011
droidmaszyna292922
djolaf20360114
elektroda_topliwa202011
gzem89141411
emipk505121211
filiprock101011
Razem:613039290721322659
Uczestnicy #wykoptribanclub
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
galonim1204715802196291
poratujPan74281524563141
dzester502066667298
Mortal8437472446928213
Jerzu26991635745312
dissident224935623057
Zelazko_MPM218225615970
breidavik165049502387
nic_na_sile161737213793
Baczy160824451731
radoslaw-szalkowski1376607025351
artuone104114502538
grajek9187435031876
metaxy8443445912442
kolkohyt82011231624
mmichal7861223515
radd0074811322031
scratcher6533085842
Czesiek_Hydraulik6128591928
Tomeek530594911
dablju_430122796294
sargento374356910219
Regis8937211031147
wantussik31938368
kola170328428477
zici252719233
matek121224641148
S_M_I_T_H221364610
isiowa209528515
KredaFreda189313613
Nosradamo180247912
kendi1413384294
xSQr110876320
domikik1032415236
dude_8619325
4r73k8420112
FELIX90838311
Dzazder7732618
MirekCordi5612635
Szczurex16484811
barto12546378315
kampek441030147
guowa3710112
iamsearchingforthetruth313111
celulozy305612
whiskey28519116
duckar242411
Dezpero2323818
villemo692037051145
masash11130043171
Razem:526891962148293697
Uczestnicy #100km
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
metaxy2590134459167442
impa2114332212150325
Mortal842060524469130213
poratujPan1361615245112141
fixie125092617287401
byczys112451675342313
Arczi-S102491755879257
SnikerS8991621188883118
galonim80491580265291
38kemor72892118755626
OldFingerman705774856070
Dewastators5976976245127
bynon5917958036244
MordimerMadderdin58141013342113
mihal3456021248648206
Cymerek55231240538378
Kuchasz536681184284
masash52321300440171
mosci_K51891121335149
cherrycoke2l4941741435123
Jerzu49051635744312
Kejcia2642971163637203
fenter4237780235133
wspodnicynamtb38101045029254
rdza36621839030479
dablju_35831227932294
piteerowsky2886950525149
oskar1100283454362165
Bzdziuch279834212133
MarBor_FUL2753628221121
rocktail2736820721169
dzester264366662298
trace_error2623557719171
iroos260240621845
radoslaw-szalkowski2472607017351
zopetos245742041864
negrobella233150851863
breidavik229849501887
elKoyote226925041923
leniuchowanie224740861762
brachistochrona2206818215199
Limon2g213450821376
ufoludek-zkosmosu212043531776
pe__pe211525951624
zukikiziu1968651310179
ingvarr_zaag196537351040
GryfnySzac1808370815126
Qardius1727724612113
GlenPL1659543914119
nic_na_sile162737211493
banan77160427931236
scratcher156230851342
mirek15121536765813219
emsi62651463477714100
Pan_Kielonek1422142299
budgie137025931147
kiwacz13092690935
conus127657259164
dymel1153825511188
svenHan11123315656
mmichal10971223815
Zelazko_MPM10882561970
Baczy10872445731
niepoprawny_pesymista1079548410117
s2ym3k10622071727
luki95751060693010110
Kolsky10563304976
tony_rogalik10302805841
komcio10133772974
Marjano10042372634
Igristoje9761938832
libejro96044698402
dissident9583562657
Rules95051699124
atizylak9461118610
darkemolt93543969102
grajek919313503976
krzysiekdw9111647630
pshemson9053826861
toiletor8703180856
CzakNorris8623789887
peradon7591379619
manedhel7323017665
sebool7291783731
44zw7141720521
domikik7142415536
sargento69235695219
kendi6833384594
edicsson6812773658
slooo6801471624
kapitantaca6653645572
faramka66441726177
sigma664969510
cieplok6471304519
Bramborr6331633330
Myszoskocznia6312475561
ziel0ny6081916536
ferinanto5991636527
PanWiatrak5852514586
tasiorowski5631424432
sherkhaan5411622438
buntpl53453444
civi8850674324394
13gugu134572596452
met_rafcio4511440429
Wyrewolwerowanyrewolwer44427484108
tytyrytek4431200415
radkie4392412480
puchacz2242935864128
a-one42882604390
r3v4252498465
Hardporecorn4162940475
ania-nowak123140357347
tomeks8539039033
Rycho28033791745336
kolkohyt3671123324
pietia9436142334
7malan34855438
pozdro_w3452005333
kendzi34250939
weland32749723288
wojtek321325590317
kamilspl3211492261
Mauti320694211
kaprz317701313
ulath317967321
Aloha_from_Hawaii3131899332
m1hc1031031022
bob_kael30943235
compadre30839435
WygladalaNa1830730722
lubie_rower30530522
adamcarlambo299678213
Piaseczyniak26231723
Sandman255910219
zici252719233
Raissimmi24638325
fantasmag0ria24524522
artur2002222421196236
tosyu24185882306
bobman23850429
Flyhaba2372286263
pierzak232784212
baku23150426
artisss229758213
inZagi22635726
krzysztof4it2251140235
matka1900222364952147
Scyzorro83223491213
mudkipz222710134
PanSzczur2221844237
villemo6922137052145
PurpleRain219584211
moler21841827
tomek8608272152494245
mchmjszk215925233
artuone2141450238
HumDebugger2081330240
szkarlatny_leon20620611
recc2061728222
Hajak204921218
limpak20437526
apee20321412
Draakul2031783254
Solitary_Man20246122221
Migfirefox2022279262
duloipz20275002374
19karol902011209231
czarekn20120111
isiowa201528215
norbert2219219211
stan-tookie-118043015
seeu172535122
werbel36015615611
Przemektyka15615611
elKoyote_veintiocho15515511
garmil1551360136
gottie15322312
Tomocraft15222613
DzieckoSzczescia15155318
Eestel15015011
SkwarSki15051019
greg-ka-14148755112
Daymare13718911107
regyam13628814
gelas13413411
Anekito13313311
kris00613224819
Primoza130622123
Hinol13029413
ganek12912911
a2rec12912911
Farrahan12712711
elKoyote_veinticuatro12712711
elKoyote_veintitres12612611
makumat1232463154
rdy12347118
cree12235315
elKoyote_veinticinco12012011
umiar1201932141
kicek3d1193194182
4r73k11720112
redredf11611611
wykopowy_brukselek11523714
elKoyote_veintiseis11511511
snahh115690115
matek121211341118
Campiozo112532110
jestemmaruda11223014
multisanostol112378111
kocham_jeze11211211
Lacing11246718
PanJaszczur1111583141
niebieskitozimnykolor11011011
Matthe11013512
robwoy11034116
Evilus11031416
user4873635300111011011
pjib110809118
Golomp1101052116
KuliG11011011
Tomeek110594111
jaro0610925214
Bartek4041091171133
Farorz10810811
rybiksystemowy108886136
Tricek1071111123
sosna1191071631132
elKoyote_veintidos10610611
czteroch106664116
Zergall10610611
pszemson1061217123
mariecziek10617312
KiciurA1051127130
wojtasu1051154124
shusty10514512
mischmasch105579111
tomkolp105865121
Karabekian1041882147
Y4RI1041282132
thof10439316
Kuork10410411
szczepciu10435717
reqq10317612
elady198910352931314
ikrowamaworki103465116
TeraLos10314612
Miszelek10336617
radd001021132131
Papoot1021374137
Regis891021103147
Baldor10229619
Opotiki10234516
Filipek501011734145
Cypherspeed10139618
elKoyote_veintinueve10110111
W199210110111
ryyy10114913
ryo198710146631187
piotreeek10118112
Dzangen10117712
Macareena10121417
Otter1011402184
jepek10115812
Kiv10118401141
Czesiek_Hydraulik101859128
Midmount10013612
JOUKI10010011
uzbek2310017112
nieskonczonosc100377111
tazlubiczary10027412
pavel20210025313
kartoffeln10010011
goska108100995122
Dead7Alone1001133123
Majsteros10026715
poop10056519
XCut100533117
lollipops100323114
Razem:356689865028266818598