#rowerowyrownik @

Średnia odległość Ziemi od Słońca wynosi 149,504 mln km,
w tej edycji wspólnie przejedziemy się z Ziemi na Słońce i z powrotem.
Jednak utniemy kilka zer i suma odległości daje nam skromne 299 008 km!
Codziennie średnio pokonujemy 2159 km, czyli 0.72% odległości do naszego celu
W sumie przejechaliśmy już 302365 km. Stanowi to 101.12% odległości do naszego celu
Utrzymując aktualną średnią dotrzemy do celu 16.11.2018, czyli za -2 dni
Ostatnia aktualizacja statystyk odbyła się 4 minuty temu.
Zobacz też inne wypokowe rywalizacjie.
Do dodawania wpisów polecamy stronę od anonim1133 - ruszdupe.anonim1133.me
Kliknij na nagłówek tabeli aby ją wyświetlić
Statystyki poprzedniej edycji dostępne tutaj

(101.12%)

TOP 30 SUMA KM
(wg. osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1impa

12229
4.0899%105
2Mortal84

10636
3.5571%80
3rdza

10281
3.4384%167
4Qardius

7510
2.5116%94
5kendi

7004
2.3424%128
6fenter

6462
2.1611%83
7Jerzu

6175
2.0652%90
8dymel

5889
1.9695%95
9OldFingerman

5721
1.9133%39
10SnikerS89

5366
1.7946%40
11dablju_

5032
1.6829%105
12radoslaw-szalkowski

4638
1.5511%199
13duloipz

4312
1.4421%195
14krabozwierz

4171
1.3949%120
15GlenPL

3974
1.3291%93
16kapitantaca

3966
1.3264%56
17luki9575

3893
1.302%56
18Siepa

3779
1.2638%71
19a-one

3750
1.2541%119
20mosci_K

3685
1.2324%33
21Dewastators

3666
1.2261%37
22civi88

3646
1.2194%123
23MordimerMadderdin

3544
1.1853%30
24krzysztof4it

3510
1.1739%153
25edicsson

3409
1.1401%40
26masash

3326
1.1123%43
27niewidzialnywszechmogacy

3242
1.0843%107
28rozpa

3156
1.0555%29
29galonim

3134
1.0481%43
30MarBor_FUL

3102
1.0374%46
zobacz wszystkich uczestników
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
impa1111
Mortal842222
rdza3333
Qardius4444
kendi5566
Jerzu6888
fenter7655
OldFingerman8777
dymel9999
SnikerS8910111111
dablju_11101010
radoslaw-szalkowski12121419
krabozwierz13131514
GlenPL14141212
duloipz15162122
kapitantaca16151313
luki957517171615
Siepa18181918
mosci_K19191716
Dewastators20201817
civi8821232424
MordimerMadderdin22212020
krzysztof4it23222221
a-one24253027
masash25242323
niewidzialnywszechmogacy26262526
rozpa27272928
galonim28282625
MarBor_FUL29292729
edicsson30302831
TOP 30 ŚREDNI DYSTANS
(min. 10 wycieczek)
#nickśrednia dł. wycieczkiodchylenieliczba wycieczek
1OldFingerman146.692340.51030501765290439
2SnikerS89134.150013.54354089594002340
3Mortal84132.9500109.538566267776280
4MordimerMadderdin118.133384.8275636544841130
5Stormweaver118.083384.8699577130931712
6kronikary116.857160.25523941991285414
7impa116.466788.48288149388172105
8mosci_K111.666795.7426052739659933
9rozpa108.827679.7794671386831529
10WujekRoman104.181843.482113735144411
11Dewastators99.081156.2443406778915237
12Baczy92.125050.53819718786968516
13edicsson85.225063.3803942477482440
14Qardius79.893644.64028046628567494
15fenter77.855457.04006888632867683
16masash77.348852.5316665166831643
17galonim72.8837102.7761643940365643
18kapitantaca70.821444.83505768881294556
19komcio69.548429.07924513116775231
20luki957569.517923.92696556445152556
21Jerzu68.611134.7622702379859890
22MarBor_FUL67.434884.7699321626824746
23Tomahawk67.166737.5961729730862718
24toiletor66.880023.09167815469460525
25PanJaszczur66.583330.2584928390177612
26Arczi-S65.317147.79398830672053641
27umiar64.384618.42464261855034713
28manedhel62.600035.0605191062539810
29met_rafcio62.523833.3375507536086521
30dymel61.989529.89895077787394695
TOP 30 SUMA KM
(tylko chłopacy, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1impa

12229
4.0899%105
2Mortal84

10636
3.5571%80
3Qardius

7510
2.5116%94
4kendi

7004
2.3424%128
5fenter

6462
2.1611%83
6Jerzu

6175
2.0652%90
7dymel

5889
1.9695%95
8OldFingerman

5721
1.9133%39
9SnikerS89

5366
1.7946%40
10dablju_

5032
1.6829%105
11radoslaw-szalkowski

4638
1.5511%199
12duloipz

4312
1.4421%195
13krabozwierz

4171
1.3949%120
14GlenPL

3974
1.3291%93
15kapitantaca

3966
1.3264%56
16luki9575

3893
1.302%56
17Siepa

3779
1.2638%71
18a-one

3750
1.2541%119
19mosci_K

3685
1.2324%33
20Dewastators

3666
1.2261%37
21civi88

3646
1.2194%123
22MordimerMadderdin

3544
1.1853%30
23krzysztof4it

3510
1.1739%153
24niewidzialnywszechmogacy

3242
1.0843%107
25rozpa

3156
1.0555%29
26galonim

3134
1.0481%43
27Arczi-S

2678
0.8956%41
28HalBregg

2571
0.8598%49
29Scyzorro83

2562
0.8568%74
30dzester

2428
0.812%51
TOP 25 SUMA KM
(tylko różowe paski, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1rdza

10281
3.4384%167
2faramka

2136
0.7144%52
3ZgnilaZielonka

2048
0.6849%128
4en8de

1736
0.5806%102
5elady1989

1617
0.5408%77
6RozowyPaskud

870
0.291%36
7budgie

708
0.2368%9
8wspodnicynamtb

564
0.1886%9
9myszaq

370
0.1237%30
10turtle_

329
0.11%10
11vivianka

280
0.0936%8
12yolo92

261
0.0873%4
13villemo69

241
0.0806%11
14DonnaPaulsen

206
0.0689%10
15MadIen

187
0.0625%4
16riley24

148
0.0495%4
17wyindywidualizowana_blond_multipla

128
0.0428%3
18martusiek

66
0.0221%6
19lezkaniebieska

53
0.0177%6
20multisanostol

42
0.014%2
21skrzat009

36
0.012%2
22cyberyna

24
0.008%1
23Nie_masz_racj_idioto

22
0.0074%1
24alma_

18
0.006%2
25PyraPrzeznaczenia

11
0.0037%1
TOP 30 SUMA KM
(w ciągu ostatnich 7dni tj. od 2018-11-11 00:00:00, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1radoslaw-szalkowski5270.1762%19
2fenter4850.1622%6
3kendi4100.1371%7
4dymel3640.1217%6
5edicsson3580.1197%2
6duloipz3390.1134%13
7SnikerS892800.0936%2
8a-one2430.0813%7
9civi882300.0769%11
10Baczy1850.0619%2
11dablju_1760.0589%5
12Marmite1570.0525%10
13krabozwierz1250.0418%6
14Renifer601190.0398%10
15niepoprawny_pesymista1140.0381%3
16dzester1090.0365%2
17Hipodups1030.0344%1
18komcio1010.0338%2
19Shiroi_x900.0301%9
20manedhel880.0294%2
21mati1990860.0288%1
22Aventadorrre780.0261%2
23Jerzu770.0258%2
24kaduckaduc760.0254%2
25Fajka720.0241%1
26HalBregg620.0207%1
27ZgnilaZielonka600.0201%6
28Wilczeniec600.0201%1
29Brajanusz22590.0197%1
30CzakNorris510.0171%1
TOP 30 SUMA KM
(od poniedziałku 2018-11-12 00:00:00, wg osób)
#nicksuma kmile % do celuliczba wycieczek
1radoslaw-szalkowski5270.1762%19
2fenter4850.1622%6
3kendi4100.1371%7
4edicsson3580.1197%2
5duloipz3390.1134%13
6dymel3310.1107%5
7SnikerS892800.0936%2
8a-one2430.0813%7
9Baczy1850.0619%2
10niepoprawny_pesymista1140.0381%3
11Hipodups1030.0344%1
12Shiroi_x900.0301%9
13Aventadorrre780.0261%2
14Jerzu770.0258%2
15kaduckaduc760.0254%2
16dablju_740.0247%3
17Fajka720.0241%1
18krabozwierz710.0237%4
19civi88650.0217%2
20Wilczeniec600.0201%1
21komcio510.0171%1
22CzakNorris510.0171%1
23manedhel480.0161%1
24kicek3d420.014%1
25elady1989400.0134%2
26ZgnilaZielonka370.0124%4
27rzezol320.0107%1
28Renifer60300.01%3
29sargento250.0084%1
30Skrzypibut240.008%1
TOP 30 NAJDŁUŻSZYCH PRZEJAZDÓW
(kliknij na kilometry aby przejść do wpisu)
#nickkm
1michnic1031
2impa703
3Mortal84658
4michnic629
5rdza617
6galonim616
7impa546
8Mortal84540
9rdza529
10mosci_K519
11MordimerMadderdin512
12MarBor_FUL507
13zukikiziu438
14Qardius409
15mosci_K401
16rdza381
17Mortal84350
18Stormweaver343
19galonim341
20wojtek321335
21MarBor_FUL331
22Mortal84330
23Mortal84323
24Mortal84320
25Mortal84318
26poratujPan310
27masash308
28gregoor3308
29pjib307
30radoslaw-szalkowski304
TOP 15 ODCHYLENIE WYCIECZEK
(min. 10 wycieczek)
#nickodchylenieśredni dystanssuma kmliczba wycieczek
1Sorachi0.849836585598797629.666735612
2wolfram112.7788886667555119.333311212
3krysiek6364.43019939355630716.800025215
4en8de4.68828408795267417.01961736102
5Vielokont5.083751055410604532.2045141744
6Kajakiem_przez_Tybet6.12383744408285513.842126319
7elineusz6.414719992350530513.758639929
8jkl366.42818792506877418.7200140475
9Kexu6.95462895525889724.692332113
10watchman896.9646727609175336.400019230
11Zuiko7.18401002226472325.700025710
12RozowyPaskud7.65760333844009524.166787036
13Ruszylem_dupe7.82230628815750259.530362966
14Bill_Brama7.95394908975717415.142921214
15xcfgh7.96228132355498526.882445717
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WPISY
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(aktualizacja co kilka minut)
#nickkm
1manedhel
48
2radoslaw-szalkowski
68
3radoslaw-szalkowski
6
4radoslaw-szalkowski
7
5radoslaw-szalkowski
6
6radoslaw-szalkowski
6
7radoslaw-szalkowski
6
8radoslaw-szalkowski
6
9dablju_
10
10dablju_
20
11dablju_
44
12Shiroi_x
10
13Shiroi_x
10
14Shiroi_x
10
15Shiroi_x
10
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
impa1111
Mortal842222
rdza3333
Qardius4444
kendi5566
Jerzu6888
fenter7655
OldFingerman8777
dymel9999
SnikerS8910111111
dablju_11101010
radoslaw-szalkowski12121419
krabozwierz13131514
GlenPL14141212
duloipz15162122
kapitantaca16151313
luki957517171615
Siepa18181918
mosci_K19191716
Dewastators20201817
civi8821232424
MordimerMadderdin22212020
krzysztof4it23222221
a-one24253027
masash25242323
niewidzialnywszechmogacy26262526
rozpa27272928
galonim28282625
MarBor_FUL29292729
edicsson30302831
Liczba przejechanych km wg. dni tygodnia
dzień tygodnialiczba kmliczba km
Poniedziałek49343

Wtorek31872

Środa35283

Czwartek32251

Piątek29847

Sobota37618

Niedziela86151

Uczestnicy #rowerowetrojmiasto
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
MarBor_FUL310231024646
dzester242824285151
puchacz22190820887678
Qardius112875101594
maciekawski5455451313
wojtek32133533511
PanPapryk20420411
reddin14414422
Adammik12312333
aso824363666
zieloneKolanoApokalipsy323222
Razem:998516547216297
Uczestnicy #rowerowykrakow
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
Mortal8465810636180
wspodnicynamtb45256489
Cymerek44544577
radoslaw-szalkowski41346384199
Baczy2091474116
WypadlemZKajaka18923924
Qardius1627510294
Razem:25282550625409
Uczestnicy #ruszkrakow
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
luki9575389338935656
niewidzialnywszechmogacy32423242107107
Scyzorro83256225627474
Stormweaver141714171212
Aventadorrre118811883030
hard164664677
Ruszylem_dupe6296296666
Cymerek44544577
elineusz3993992929
cccn2252252424
WypadlemZKajaka15223934
turut909055
koniu9191787855
Koordynat767666
Fajka727211
klimakke606022
kamiol3545411
AnyColourYouLike4415319
Razem:1527215468436445
Uczestnicy #ruszwroclaw
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
a-one37503750119119
elady1989161716177777
cherrycoke2l140914092525
Lupus88132513256262
gregwro132213573839
ryo1987115311534343
Kolsky8848842828
RozowyPaskud8708703636
ysk_6146142626
Kniaziowskicarewicz5925922020
AnThRaX4694691717
okim3993991111
turtle_3293291010
Kexu3213211313
Dahald3043041010
vivianka26028078
villemo692412411111
Hipodups22922944
MadIen18718744
FrancescoKemp17033313
katius15615622
Kotwpizamie11811844
FELIX90838311
x2one818111
gucios707022
pierzak676711
pixtri595911
AndrzejDeveloper505011
ChciwyZdrajca343411
cyberyna242411
cibronka202011
Razem:1720717425578582
Uczestnicy #ruszszczecin
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
president7898893133
kicek3d55911581226
black_mayonnaise808011
redmonk207613
Razem:144822034563
Uczestnicy #wykoptribanclub
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
radoslaw-szalkowski3341463877199
galonim289031343243
dzester242824285151
Zelazko_MPM170817082929
Baczy10031474916
dietyloamoniowy6681778861
stamart33065348
gregoor330848316
sargento25815712103
wantussik19519533
president175889533
89neo1531154221
bob_budowniczy11325214
Regis8910910922
katius10415612
siwy98981031578277
AnyColourYouLike6715319
pixtri595911
kamiol3545411
elady1989331617277
Bunkier333311
Brajanusz2232972117
Nosradamo222211
Razem:1418625110237765
Uczestnicy #100km
nicksuma km tagusuma km rrliczba wpisów taguliczba wpisow rr
Mortal849628106365680
impa79041222945105
rdza58231028128167
OldFingerman547857213639
SnikerS89517453663840
fenter399764622683
MordimerMadderdin277235441830
radoslaw-szalkowski2700463817199
Jerzu252361752190
Dewastators242336661637
rozpa242131561329
edicsson235134091540
mosci_K220836851233
galonim191631341043
dymel185958891695
Qardius184375101294
Arczi-S174026781541
MarBor_FUL16753102946
michnic1660166022
dablju_1575503213105
kapitantaca151239661056
GlenPL148439741293
kronikary12331636814
masash11783326743
cherrycoke2l10971409825
niewidzialnywszechmogacy107432428107
Scyzorro8310632562974
duloipz103543128195
Zelazko_MPM9911708829
Baczy9901474716
Stormweaver9651417512
dietyloamoniowy9551778561
krzysztof4it87935106153
WujekRoman8211146611
komcio8032156731
pjib70275449
zukikiziu6831249324
a-one65637506119
luki95756423893656
faramka6272136652
civi8854636465123
mirek15125271362329
toiletor5251672525
mati19905041669427
Tomahawk5021209418
Zbiniu5012079339
hard149664647
met_rafcio4701313421
Desmosedici4612314467
Wycu914401346447
puchacz224332088378
brachistochrona3851502335
niepoprawny_pesymista3832374347
leniuchowanie38242734
stamart38065328
FriPuc36836822
sargento36515713103
wspodnicynamtb34456439
manedhel341626310
wojtek32133533511
Siepa3303779371
PanJaszczur330799312
89neo3291154321
wutka3282047337
PiszeCzasen326565310
compadre31637423
tomeks8531231923
ha_nys3051214326
archive2921249250
FrancescoKemp29133323
artur200222258688212
radkie254756225
ziel0ny25025011
booolooo23323322
Marmite224534234
HalBregg2192571249
Crouzer214761218
Mr_Trabalski21321322
siwy98982081578277
PanPapryk20420411
ZgnilaZielonka20320482128
scratcher19419411
Kondono18125316
kubas8918018011
wazok15821512
budgie15770819
stosiedem1551045122
Flyhaba14914911
Creep14614611
wojtasu1441694134
Shinzin13013011
Kremufczyn12812811
Cymerek12744517
miccoli12632715
beerkoff12017512
kicek3d1181158126
denuke117724123
ereswude11511511
bob_budowniczy11325214
fixie11332915
Lupus881121325162
ZajebistyDuda112825115
krabozwierz11041711120
Twierdziel110816119
Summar11011011
kaef_v211011011
GeneralDywizjonu30311029515
dzester1092428151
i-marszi10732516
ElCidX106863121
MadIen10618714
yolo9210526114
kendi10570041128
cult_of_luna10535317
katius10415612
bobman10423514
19karol90104600110
bekoz10330315
llII10346819
Hipodups10322914
jakuba9410321113
WypadlemZKajaka10223914
DaneOsobowe102340114
president101889133
yojo210110111
porbono10110111
entaroadun10110111
zubzik10124315
uzbek2310010011
JackThrash10037216
Razem:1072082389327184562
TOP 30 SUMA KM WSZYSTKICH EDYCJI
(wg. osób)
#nicksuma kmliczba wycieczek
1metaxy

109127
1404
2impa

77723
719
3Mortal84

74510
789
4fixie

63104
823
5byczys

61062
1300
6Jerzu

58142
1059
7wspodnicynamtb

44400
1055
8galonim

40020
708
9rdza

40005
937
10masash

39004
541
11Cymerek

35216
1040
12oskar1100

35185
395
13SnikerS89

34133
399
14Kejcia26

32726
545
15Dewastators

31243
427
16Kuchasz

30226
381
1738kemor

29078
870
18mosci_K

26902
377
19Geron

26401
498
20rocktail

25388
477
21Arczi-S

24321
360
22dzester

24263
375
23tytyrytek

24243
313
24dablju_

22677
512
25brachistochrona

22094
482
26cox22

21972
319
27MrCndz

21313
450
28MordimerMadderdin

21229
223
29cherrycoke2l

20060
509
30civi88

19957
1002